Jūsų krepšelis

Susisiekti galite: [email protected]

GERIAUSI PASIŪLYMAI 24/7!

14 dienų pinigų grąžinimo garantija!

Apie mus

Esame prekės ženklas sukurtas pasiūlyti inovatyviausius ir moderniausius gaminius Jums.

Inovacijos ir patirtis

Idėja kilusi dar 2017

Bet kokia kelionė šioje žemėje visuomet kupina jaudulio, o kartais ir šiek tiek nerimo. Mūsų internetinės parduotuvės organizavimas ir valdymo procesas buvo taip pat kaip nauja kelionė! Naujos internetinės parduotuvės paleidimo procesas gali būti šiek tiek painus ir reikalaujantis laiko, tačiau tik ne su daug patirties prekyboje turinčia komanda. Inovus.lt tai patirtis prekybos valdyme ir malonus apsipirkimas klientams. Būtent todėl esame čia, kad padėtume Jums apsipirkti maloniai ir greitai ir paprastai.

inovus ideja
inovus-lengvesnis-gyvenimas
Palengvink savo gyvenimą su Inovus.lt

Unikalios ir inovatyvios prekės

Inovus.lt sunkiai dirba, kad palengvintų Jūsų gyvernimą. Mūsų platforma leidžia tūkstančiams pirkėjų, ieškančių inovatyvių, išskirtinių, praktiškų ir unikalių prekių rasti jas būtent Inovus.lt. Šiais laikais, kai pasitikėjimo ir saugumo trūksta, mes didžiuojamės savo sąžiningomis, saugiomis ir patikimomis paslaugomis! Sunkiai dirbome, kad rastume būtent tinkamus, sąžiningus tiekėjus, kurie galėtų pasiūlyti išskirtinę produkciją daugybei Lietuvos pirkėjų per platformą Inovus.lt

Paprastas, saugus ir lengvas apsipirkimas.

Pirkite su malonumu!

Jau radote Jus dominančią prekę? Užpildėte užsakymą? Pasirūpinsime jūsų užsakymo parengimu, kad jis būtų apsaugotas ir pasiektų Jus geriausios būklės. Nekantriai laukiame, kol savo gaminį turėsite namuose!

"Tai buvo pirmas kartas, kai internetu užsisakiau prekes (medienos vašką). Bet kokie mano nuogąstavimai dėl to, ar mano siuntiniui kas nors neatsitiks, buvo nepagrįsti..."
Danutė L.
Kretinga
"Užsisakiau dvi prekes iš jūsų ir jos buvo geros kokybės be jokių problemų, supakuotos saugiai, o pristatymas buvo kaip ir nurodyta. Ateityje dažniau naudosiuosi jūsų svetaine."
Gintautas
Gintautas P.
Klaipėda
Nemokamas arba pigus pristatymas

Pristatome nemokamai arba už protingą kainą

Pinigų grąžinimo garantija

14 dienų pinigų grąžinimo garantija

Tarptautinis pristatymas

Prekes pristatome į daugumą Europos ir Pasaulio valstybių

100% saugus atsiskaitymas

Bankai / Visa / MasterCard / Paypal